Wszystkie płyty trybun hali sportowo-widowiskowej powstającej w ramach Radomskiego Centrum Sportu zostały zamontowane. Także na dwóch poziomach łącznika trwają roboty wykończeniowe

Na trzech wszystkich trzech frontach trwają intensywne prace. W hali montowane są kolejne elementy prefabrykowane, jak belki, schody czy nadstawki. Na wyższych poziomach kontynuowane są prace wykończeniowe, tynkarskie czy montaż glazury. Co ciekawe, rozpoczęły się także działania mające na celu montaż oświetlenia hali. Wkrótce ruszą również roboty związane z wykonaniem posadzki hali.

W kwestii łącznika do końca zmierzają prace związane z szalowaniem, betonowaniem ścian zewnętrznych. Montowane są kolejne ściany działowe oraz - tam gdzie jest to możliwe - wykonywana jest instalacja podposadzkowa

Systaematycznie rosną także trybuny nowego stadionu. Wystarczy wspomnieć, że na trybunie północnej zamontowanych zostało już blisko 180 płyt. Na tym obiekcie wciaż prowadzone są także prace związane ze zbrojeniem i betonowaniem ścian, szalowaniem i betonowaniem ścian klatek czy montażem schodów.

Więcej zdjęć i bieżące informacje dotyczące budowy hali oraz innych obiektów powstających w ramach RCS możecie znaleźć na naszym profilu Facebookowym.